• Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 20
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: bezpłatnie
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 50 zł
  • Prowadzący: Anita Woźnica
  • Przedmiot: historia/WOS, ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie, online
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu w szkołach podstawowych, nauczyciele przedmiotu w szkołach ponadpodstawowych
  • Liczba godzin: 10
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: bezpłatnie
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 30 zł
  • Prowadzący: Małgorzata Szymaniuk -Kruk
  • Przedmiot: język niemiecki
  • Formy realizacji: stacjonarnie, e-learning
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, zainteresowani nauczyciele
  • Liczba godzin: 6
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: bezpłatnie
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 20 zł
  • Prowadzący: Dariusz Kozioł, Małgorzata Szymaniuk -Kruk
  • Przedmiot: język niemiecki
  • Formy realizacji: stacjonarnie, online
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele pracujący z uczniem posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego
  • Liczba godzin: 20
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: bezpłatnie
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 50 zł
  • Prowadzący: Monika Szustkowska
  • Przedmiot: szkolnictwo specjalne, ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie, online
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: zainteresowani nauczyciele
  • Liczba godzin: 10
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: bezpłatnie
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 30 zł
  • Prowadzący: Małgorzata Połeć
  • Przedmiot: język polski, ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie, online
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: zainteresowani nauczyciele
  • Liczba godzin: 10
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: bezpłatnie
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 30 zł
  • Prowadzący: Małgorzata Połeć
  • Przedmiot: język polski, ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie, online
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 30
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: bezpłatnie
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 60 zł
  • Prowadzący: Marta Lipińska
  • Przedmiot: ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie, online
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedszkoli, nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, pedagodzy specjalni, wychowawcy świetlic
  • Liczba godzin: 10
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: bezpłatnie
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 30 zł
  • Prowadzący: Danuta Lebuda
  • Przedmiot: edukacja wczesnoszkolna/ kształcenie integracyjne
  • Formy realizacji: stacjonarnie, online
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 10
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: bezpłatnie
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 30 zł
  • Prowadzący: Dariusz Kozioł
  • Przedmiot: informatyka/ technika, ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie, online
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 10
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: bezpłatnie
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 30 zł
  • Prowadzący: Dariusz Kozioł
  • Przedmiot: informatyka/ technika, ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie, online
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 15
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: bezpłatnie
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 40 zł
  • Prowadzący: Dariusz Kozioł
  • Przedmiot: informatyka/ technika, ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie, online
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu wszystkich typów szkół
  • Liczba godzin: 20
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: bezpłatnie
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 50 zł
  • Prowadzący: Ewa Komorowska, Dariusz Kozioł
  • Formy realizacji: stacjonarnie, online
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedszkoli
  • Liczba godzin: 10
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: bezpłatnie
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 30 zł
  • Prowadzący: Józefa Jóźwik
  • Przedmiot: wychowanie przedszkolne
  • Miejsce: SCDiDN w Siedlcach, ul. K. Osińskiej 6
  • Godzina: 9.00
  • Formy realizacji: stacjonarnie, online
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu wszystkich typów szkół
  • Liczba godzin: 10
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: bezpłatnie
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 30 zł
  • Prowadzący: Agnieszka Sempruch
  • Przedmiot: przyroda/ biologia
  • Formy realizacji: stacjonarnie, online
  • Informacje dodatkowe: zajęcia na platformie do samodzielnego realizowania przez uczestnika