• Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, zainteresowani nauczyciele
  • Liczba godzin: 10
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 30 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 50 zł
  • Prowadzący: Dorota Saj
  • Przedmiot: matematyka, ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 20
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 90 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 120 zł
  • Prowadzący: Anna Zwoleńska
  • Przedmiot: ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 20
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 90 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 120 zł
  • Prowadzący: Anna Zwoleńska
  • Przedmiot: ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 8
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 50 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 80 zł
  • Prowadzący: Małgorzata Mielczarek
  • Przedmiot: ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 20
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: bezpłatnie
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 50 zł
  • Prowadzący: Anita Woźnica
  • Przedmiot: język polski, historia/WOS, ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie, platforma
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 15
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 40 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 60 zł
  • Prowadzący: Anita Woźnica
  • Przedmiot: język polski, historia/WOS, ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele bibliotekarze
  • Liczba godzin: 5
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 20 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 40 zł
  • Przedmiot: ponadprzedmiotowe, biblioteka szkolna
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele bibliotekarze
  • Liczba godzin: 5
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 20 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 40 zł
  • Prowadzący: Danuta Tatarczak
  • Przedmiot: biblioteka szkolna
  • Formy realizacji: e-learning
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotów zawodowych
  • Liczba godzin: 5
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 20 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 40 zł
  • Przedmiot: szkolnictwo zawodowe, ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 10
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: bezpłatnie
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 30 zł
  • Prowadzący: Małgorzata Szymaniuk -Kruk
  • Przedmiot: język niemiecki
  • Formy realizacji: stacjonarnie, platforma
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 10
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 30 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 50 zł
  • Prowadzący: Małgorzata Szymaniuk -Kruk
  • Przedmiot: język angielski, język niemiecki
  • Data rozpoczęcia: piątek, 20 listopada 2020
  • Godzina: 15.00
  • Formy realizacji: online
  • Informacje dodatkowe: drugie spotkanie 21.11.2020 r. godz.10.00
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, zainteresowani nauczyciele
  • Liczba godzin: 5
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 20 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 40 zł
  • Prowadzący: Dariusz Różański
  • Przedmiot: muzyka, ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: online
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, zainteresowani nauczyciele
  • Liczba godzin: 10
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 80 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 120 zł
  • Prowadzący: Dariusz Różański
  • Przedmiot: wychowanie przedszkolne, muzyka, edukacja wczesnoszkolna
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: opiekunowie świetlic w internacie, opiekunowie świetlic szkolnych, wychowawcy świetlic, nauczyciele i terapeuci pracujący z dzieckiem ze SPE
  • Liczba godzin: 15
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 40 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 60 zł
  • Prowadzący: Monika Szustkowska
  • Przedmiot: szkolnictwo specjalne, ponadprzedmiotowe, świetlice szkolne, kształcenie integracyjne
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, zainteresowani nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy, wychowawcy
  • Liczba godzin: 8
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 100 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 120 zł
  • Prowadzący: Urszula Grodzka - certyfikowany terapeuta motywujący
  • Przedmiot: psycholodzy szkolni, pedagodzy szkolni, pedagodzy specjalni
  • Miejsce: SCDiDN w Siedlcach, ul. K. Osińskiej 6
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, zainteresowani nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy, wychowawcy
  • Liczba godzin: 8
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 50 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 70 zł
  • Prowadzący: dr Ewa Odachowska
  • Przedmiot: psycholodzy szkolni, pedagodzy szkolni, pedagodzy specjalni
  • Miejsce: SCDiDN w Siedlcach, ul. K. Osińskiej 6
  • Informacje dodatkowe lokalizacji: grudzień
  • Formy realizacji: online
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, zainteresowani nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy, wychowawcy
  • Liczba godzin: 6
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 40 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 60 zł
  • Prowadzący: Anna Bogusz, Joanna Ługowska
  • Przedmiot: psycholodzy szkolni, pedagodzy szkolni, pedagodzy specjalni
  • Miejsce: SCDiDN w Siedlcach, ul. K. Osińskiej 6
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 10
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: bezpłatnie
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 30 zł
  • Prowadzący: Małgorzata Połeć
  • Przedmiot: język polski, ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie, online
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 30
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: bezpłatnie
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 60 zł
  • Prowadzący: Marta Lipińska
  • Przedmiot: ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie, platforma
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 10
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 30 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 50 zł
  • Prowadzący: Marta Lipińska
  • Przedmiot: geografia
  • Data rozpoczęcia: piątek, 27 listopada 2020
  • Godzina: 16.00
  • Formy realizacji: online
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, zainteresowani nauczyciele
  • Liczba godzin: 16
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: bezpłatnie
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: bezpłatnie
  • Przedmiot: geografia
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Informacje dodatkowe: Siedlce lub Warszawa