• Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 5
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 20 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 40 zł
  • Prowadzący: Dorota Wojtczak-Belniak
  • Przedmiot: wychowanie fizyczne
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 5
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 20 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 40 zł
  • Prowadzący: Artur Bryłka
  • Przedmiot: wychowanie fizyczne
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 15
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 40 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 60 zł
  • Prowadzący: Mariusz Berczyński
  • Przedmiot: wychowanie fizyczne
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 10
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 30 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 50 zł
  • Prowadzący: Agnieszka Sempruch
  • Przedmiot: wychowanie przedszkolne, przyroda/ biologia, ponadprzedmiotowe, świetlice szkolne, kształcenie integracyjne, edukacja wczesnoszkolna
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, zainteresowani nauczyciele
  • Liczba godzin: 5
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 40 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 60 zł
  • Prowadzący: Marlena Czajkowska
  • Przedmiot: plastyka, ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 30
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 350 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 400 zł
  • Prowadzący: Małgorzata Mielczarek
  • Przedmiot: ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, studenci i absolwenci szkół ponadgimnazjalnych
  • Liczba godzin: 36
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 150 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 180 zł
  • Prowadzący: Mariusz Berczyński, Szymon Maciołek
  • Przedmiot: ponadprzedmiotowe
  • Miejsce: MS Teams
  • Data rozpoczęcia: wtorek, 27 kwietnia 2021
  • Godzina: 19.00
  • Formy realizacji: online
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 10
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 80 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 100 zł
  • Prowadzący: Mariusz Berczyński
  • Przedmiot: ponadprzedmiotowe
  • Miejsce: MS Teams
  • Data rozpoczęcia: wtorek, 27 kwietnia 2021
  • Godzina: 17.00
  • Formy realizacji: online
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele zainteresowani uzyskaniem kwalifikacji z zakresu organizacji i zarządzania oświatą
  • Liczba godzin: 236
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 1100 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 1300 zł
  • Prowadzący: Joanna Matysek
  • Miejsce: SCDiDN w Siedlcach, ul. K. Osińskiej 6
  • Data rozpoczęcia: sobota, 03 października 2020
  • Godzina: 14.00
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 10
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 50 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 80 zł
  • Prowadzący: Marta Lipińska
  • Przedmiot: ponadprzedmiotowe
  • Miejsce: MS Teams
  • Data rozpoczęcia: czwartek, 13 maja 2021
  • Godzina: 15.00
  • Formy realizacji: online
  • Informacje dodatkowe: II spotkanie 14.05.2021 r.