• Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, zainteresowani nauczyciele
  • Liczba godzin: 10
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 30 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 50 zł
  • Prowadzący: Dorota Saj
  • Przedmiot: matematyka, ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 20
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 90 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 120 zł
  • Prowadzący: Anna Zwoleńska
  • Przedmiot: ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 20
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 90 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 120 zł
  • Prowadzący: Anna Zwoleńska
  • Przedmiot: ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 8
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 50 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 80 zł
  • Prowadzący: Małgorzata Mielczarek
  • Przedmiot: ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 15
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 40 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 60 zł
  • Prowadzący: Anita Woźnica
  • Przedmiot: język polski, historia/WOS, ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele bibliotekarze
  • Liczba godzin: 5
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 20 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 40 zł
  • Przedmiot: ponadprzedmiotowe, biblioteka szkolna
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotów zawodowych
  • Liczba godzin: 5
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 20 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 40 zł
  • Przedmiot: szkolnictwo zawodowe, ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, zainteresowani nauczyciele
  • Liczba godzin: 10
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 80 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 120 zł
  • Prowadzący: Dariusz Różański
  • Przedmiot: wychowanie przedszkolne, muzyka, edukacja wczesnoszkolna
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: opiekunowie świetlic w internacie, opiekunowie świetlic szkolnych, wychowawcy świetlic, nauczyciele i terapeuci pracujący z dzieckiem ze SPE
  • Liczba godzin: 15
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 40 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 60 zł
  • Prowadzący: Monika Szustkowska
  • Przedmiot: szkolnictwo specjalne, ponadprzedmiotowe, świetlice szkolne, kształcenie integracyjne
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, zainteresowani nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy, wychowawcy
  • Liczba godzin: 8
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 100 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 120 zł
  • Prowadzący: Urszula Grodzka - certyfikowany terapeuta motywujący
  • Przedmiot: psycholodzy szkolni, pedagodzy szkolni, pedagodzy specjalni
  • Miejsce: SCDiDN w Siedlcach, ul. K. Osińskiej 6
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, zainteresowani nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy, wychowawcy
  • Liczba godzin: 3
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 50 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 70 zł
  • Prowadzący: dr Ewa Odachowska
  • Przedmiot: psycholodzy szkolni, pedagodzy szkolni, ponadprzedmiotowe, pedagodzy specjalni
  • Miejsce: SCDiDN w Siedlcach, ul. K. Osińskiej 6
  • Informacje dodatkowe lokalizacji: MS Teams
  • Data rozpoczęcia: wtorek, 08 grudnia 2020
  • Godzina: 15.00
  • Formy realizacji: online
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, zainteresowani nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy, wychowawcy
  • Liczba godzin: 6
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 40 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 60 zł
  • Prowadzący: Anna Bogusz, Joanna Ługowska
  • Przedmiot: psycholodzy szkolni, pedagodzy szkolni, pedagodzy specjalni
  • Miejsce: SCDiDN w Siedlcach, ul. K. Osińskiej 6
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, zainteresowani nauczyciele
  • Liczba godzin: 16
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: bezpłatnie
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: bezpłatnie
  • Przedmiot: geografia
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Informacje dodatkowe: Siedlce lub Warszawa
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: zainterersowani nauczyciele wszystkich stopni awansu zawodowego
  • Liczba godzin: 5
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 20 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 40 zł
  • Prowadzący: Joanna Matysek
  • Przedmiot: ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, zainteresowani nauczyciele
  • Liczba godzin: 10
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 30 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 50 zł
  • Prowadzący: Jacek Frentzel
  • Przedmiot: ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: doradcy zawodowi, pedagodzy szkolni, zainteresowani nauczyciele
  • Liczba godzin: 5
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 20 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 40 zł
  • Prowadzący: Joanna Matysek
  • Przedmiot: doradztwo zawodowe, ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, zainteresowani nauczyciele
  • Liczba godzin: 32
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 600 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 600 zł
  • Prowadzący: Szymon Maciołek, Leszek Chromiński
  • Przedmiot: edukacja dla bezpieczeństwa
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, zainteresowani nauczyciele
  • Liczba godzin: 5
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 30 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 50 zł
  • Przedmiot: edukacja dla bezpieczeństwa, ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 10
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 30 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 50 zł
  • Prowadzący: Szymon Maciołek, Anna Bogusz, Joanna Ługowska
  • Przedmiot: edukacja dla bezpieczeństwa
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedszkoli, nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, pedagodzy specjalni, wychowawcy świetlic
  • Liczba godzin: 15
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 40 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 60 zł
  • Prowadzący: Danuta Lebuda
  • Przedmiot: wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna/ kształcenie integracyjne, świetlice szkolne, pedagodzy specjalni
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 5
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 20 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 40 zł
  • Prowadzący: Mariusz Berczyński
  • Przedmiot: wychowanie fizyczne
  • Formy realizacji: stacjonarnie