• Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 15
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 40 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 60 zł
  • Przedmiot: ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: doradcy zawodowi, pedagodzy szkolni, zainteresowani nauczyciele
  • Liczba godzin: 5
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 20 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 40 zł
  • Prowadzący: Joanna Matysek
  • Przedmiot: doradztwo zawodowe, ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: doradcy zawodowi, pedagodzy szkolni, zainteresowani nauczyciele
  • Liczba godzin: 15
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 40 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 60 zł
  • Prowadzący: Joanna Matysek
  • Przedmiot: doradztwo zawodowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, zainteresowani nauczyciele
  • Liczba godzin: 30
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: bezpłatnie
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: bezpłatnie
  • Prowadzący: Szymon Maciołek, Leszek Chromiński
  • Przedmiot: edukacja dla bezpieczeństwa
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, zainteresowani nauczyciele
  • Liczba godzin: 5
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 20 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 40 zł
  • Prowadzący: Szymon Maciołek
  • Przedmiot: edukacja dla bezpieczeństwa, ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 10
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 30 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 50 zł
  • Prowadzący: Szymon Maciołek, Anna Bogusz, Joanna Ługowska
  • Przedmiot: edukacja dla bezpieczeństwa
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, zainteresowani nauczyciele
  • Liczba godzin: 5
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 20 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 40 zł
  • Prowadzący: Szymon Maciołek, Leszek Chromiński
  • Przedmiot: edukacja dla bezpieczeństwa
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedszkoli, nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, pedagodzy specjalni, wychowawcy świetlic
  • Liczba godzin: 15
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 40 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 60 zł
  • Prowadzący: Danuta Lebuda
  • Przedmiot: edukacja wczesnoszkolna/ kształcenie integracyjne
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: zainteresowani nauczyciele
  • Liczba godzin: 15
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 40 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 60 zł
  • Prowadzący: Ewa Komorowska
  • Przedmiot: ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: zainteresowani nauczyciele
  • Liczba godzin: 6
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 40 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 60 zł
  • Prowadzący: Iwona Kiersztyn, Anna Staręga
  • Przedmiot: ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedszkoli
  • Liczba godzin: 4
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 50 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 60 zł
  • Prowadzący: Katarzyna Hakuba-Darby
  • Przedmiot: wychowanie przedszkolne
  • Miejsce: SCDiDN w Siedlcach, ul. K. Osińskiej 6
  • Data rozpoczęcia: piątek, 06 listopada 2020
  • Godzina: 15.30-18.30
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedszkoli
  • Liczba godzin: 10
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 70 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 90 zł
  • Prowadzący: Anna Świć
  • Przedmiot: wychowanie przedszkolne
  • Miejsce: SCDiDN w Siedlcach, ul. K. Osińskiej 6
  • Data rozpoczęcia: poniedziałek, 12 października 2020
  • Godzina: 9.00
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedszkoli
  • Liczba godzin: 4
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 40 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 60 zł
  • Prowadzący: Katarzyna Hakuba-Darby
  • Przedmiot: wychowanie przedszkolne
  • Miejsce: SCDiDN w Siedlcach, ul. K. Osińskiej 6
  • Data rozpoczęcia: piątek, 25 września 2020
  • Godzina: 16.00-19.00
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 5
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 20 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 40 zł
  • Prowadzący: Mariusz Berczyński
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 5
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 20 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 40 zł
  • Prowadzący: Dorota Wojtczak-Belniak
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 5
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 20 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 40 zł
  • Prowadzący: Artur Bryłka
  • Przedmiot: wychowanie fizyczne
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele przedmiotu wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 15
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 40 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 60 zł
  • Prowadzący: Mariusz Berczyński
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 10
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 30 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 50 zł
  • Prowadzący: Agnieszka Sempruch
  • Przedmiot: przyroda/ biologia, ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych
  • Liczba godzin: 15
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 40 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 60 zł
  • Prowadzący: Agnieszka Sempruch
  • Przedmiot: przyroda/ biologia, ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie, online
  • Informacje dodatkowe: kurs prowadzony w całości lub w części „na żywo” z uczestnikami za pośrednictwem MS Teams
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: zainteresowani nauczyciele
  • Liczba godzin: 5
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 40 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 60 zł
  • Prowadzący: Marlena Czajkowska
  • Przedmiot: plastyka, ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie
  • Nabór: otwarty
  • Adresat: zainteresowani nauczyciele
  • Liczba godzin: 5
  • Odpłatność - szkoły współpracujące: 40 zł
  • Odpłatność - pozostałe szkoły: 60 zł
  • Prowadzący: Elżbieta Sadło
  • Przedmiot: plastyka, ponadprzedmiotowe
  • Formy realizacji: stacjonarnie