Twoja sugestia




Twój mail (pole opcjonalne):
Wiadomość:
Komunikat
message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message

Samorządowe Centrum Doradztwa
i Doskonalenia Nauczycieli
w Siedlcach

Doradcy metodyczni



 

opieka i wychowanie



Grażyna  Barcińska

chemia/fizyka
Barcinska.Grazyna@scdidn.siedlce.pl
792261315
Grażyna 
			Barcińska

Mariusz  Berczyński

wychowanie fizyczne
wfmariusz@wp.pl
602 511 283
Mariusz 
			Berczyński

Edyta  Biernacka

szkolnictwo specjalne
edytabie@interia.eu
663-757-333
Edyta 
			Biernacka

Agata  Bryłka

język niemiecki
agata_brylka@onet.eu
609132373
Agata 
			Bryłka

Józefa  Jóźwik

wychowanie przedszkolne
Jozwik.Jozefa@scdidn.siedlce.pl
509-091-499
Józefa 
			Jóźwik

Ewa  Komorowska

religia
ewakom60@wp.pl
793733850
Ewa 
			Komorowska

Dariusz  Kozioł

informatyka/technika
koziol.dariusz@scdidn.siedlce.pl
605-833-277
Dariusz 
			Kozioł

Jolanta  Król

język angielski
jolanta.b.krol@gmail.com
512-497-156
Jolanta 
			Król

Danuta  Lebuda

edukacja wczesnoszkolna/kształcenie integracyjne
danutalebuda@o2.pl
501719283
Danuta 
			Lebuda

Marta  Lipińska

geografia
lipinskamarta@wp.pl
606286587
Marta 
			Lipińska

Joanna  Matysek

konsultant
Matysek.Joanna@scdidn.siedlce.pl

Joanna 
			Matysek

Małgorzata Alicja  Połeć

język polski
gosiapolec123456@wp.pl
608476449
Małgorzata Alicja 
			Połeć

Bożena  Prachnio

plastyka
Prachnio.Bozena@scdidn.siedlce.pl
511-253-616
Bożena 
			Prachnio

Dariusz  Różański

muzyka
rozanskid@o2.pl
504228609
Dariusz 
			Różański

Dorota  Saj

matematyka
Saj.Dorota@scdidn.siedlce.pl
503 581 621
Dorota 
			Saj

Agnieszka  Sempruch

biologia/przyroda
agnieszkasempruch@op.pl
694-123-240
Agnieszka 
			Sempruch

Danuta  Tatarczak

biblioteki szkolne
Tatarczak.Danuta@scdidn.siedlce.pl
698769852
Danuta 
			Tatarczak

Małgorzata  Witkowska - Michalak

przedmioty zawodowe
Witkowska-Michalak.Malgorzata@scdidn.siedlce.pl
0602-353-917
Małgorzata 
			Witkowska - Michalak

Anita  Woźnica

historia i wiedza o społeczeństwie
Woznica.Anita@scdidn.siedlce.pl
606377359
Anita 
			Woźnica