Twoja sugestia




Twój mail (pole opcjonalne):
Wiadomość:
Komunikat
message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message

Samorządowe Centrum Doradztwa
i Doskonalenia Nauczycieli
w Siedlcach

Doradcy metodyczni




Agnieszka Bączyk

plastyka
agnieszka.b7@gazeta.pl
509 665 404
Agnieszka Bączyk

Mariusz Berczyński

wychowanie fizyczne
wfmariusz@wp.pl
602 511 283
Mariusz Berczyński

Anna Bogusz

pedagodzy szkolni
ania.bogusz@poczta.onet.pl
605557692
Anna Bogusz

Józefa Jóźwik

wychowanie przedszkolne
Jozwik.Jozefa@scdidn.siedlce.pl
509-091-499
Józefa Jóźwik

Iwona Kiersztyn

chemia
Kiersztyn.Iwona@scdidn.siedlce.pl
501-491-431
Iwona Kiersztyn

Ewa Komorowska

religia
ewakom60@wp.pl
793733850
Ewa Komorowska

Dariusz Kozioł

informatyka
koziol.dariusz@scdidn.siedlce.pl
605-833-277
Dariusz Kozioł

Jolanta Król

język angielski
jolanta.krol@scdidn.siedlce.pl
512-497-156
Jolanta Król

Danuta Lebuda

edukacja wczesnoszkolna/kształcenie integracyjne
danutalebuda@o2.pl
501719283
Danuta Lebuda

Marta Lipińska

geografia
lipinskamarta@wp.pl
606286587
Marta Lipińska

Szymon Maciołek

edukacja dla bezpieczeństwa
maciolek.szymon@scdidn.siedlce.pl
508392150
Szymon Maciołek

Joanna Matysek

konsultant
Matysek.Joanna@scdidn.siedlce.pl

Joanna Matysek

Szustkowska Monika

kształcenie specjalne
monikaszustkowska@gmail.com
534-211-001
Szustkowska Monika

Małgorzata Alicja Połeć

język polski
gosiapolec123456@wp.pl
608 476 449
Małgorzata Alicja Połeć

Dariusz Różański

muzyka
rozanskid@o2.pl
504228609
Dariusz Różański

Dorota Saj

matematyka
Saj.Dorota@scdidn.siedlce.pl
503 581 621
Dorota Saj

Agnieszka Sempruch

biologia/przyroda
agnieszkasempruch@op.pl
694-123-240
Agnieszka Sempruch

Małgorzata Szymaniuk-Kruk

język niemiecki
$c.mail
$c.self_phone
Małgorzata Szymaniuk-Kruk

Anita Woźnica

historia i wiedza o społeczeństwie
Woznica.Anita@scdidn.siedlce.pl
606377359
Anita Woźnica