Twoja sugestia




Twój mail (pole opcjonalne):
Wiadomość:
Komunikat
message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message

Samorządowe Centrum Doradztwa
i Doskonalenia Nauczycieli
w Siedlcach

Aktualności


2020-03-19 - UWAGA NAUCZYCIELE!!!
Szanowni Państwo, proszę o kontakt e-mail z doradcami metodycznymi SCDiDN, którzy są przygotowani do wspierania Państwa w zdalnym nauczaniu.

Proszę również na bieżąco śledzić aktualności z zamieszczonymi materiały do pracy z uczniami.

Agnieszka Bączyk – plastyka
email: Baczyk.Agnieszka@scdidn.siedlce.pl

Mariusz Berczyński – wychowanie fizyczne
email: Berczynski.Mariusz@scdidn.siedlce.pl

Anna Bogusz – pedagodzy szkolni
email: Bogusz.Anna@scdidn.siedlce.pl

Józefa Jóźwik – wychowanie przedszkolne
email: Jozwik.Jozefa@scdidn.siedlce.pl

Iwona Kiersztyn – chemia
email: Kiersztyn.Iwona@scdidn.siedlce.pl

Ewa Komorowska – religia
email: Komorowska.Ewa@scdidn.siedlce.pl

Dariusz Kozioł – informatyka
email: Koziol.Dariusz@scdidn.siedlce.pl

Jolanta Król – język angielski
email: Krol.Jolanta@scdidn.siedlce.pl

Danuta Lebuda – edukacja wczesnoszkolna
email: Lebuda.Danuta@scdidn.siedlce.pl

Marta Lipińska – geografia
email: Lipinska.Marta@scdidn.siedlce.pl

Joanna Ługowska – psycholodzy
email: Lugowska.Joanna@scdidn.siedlce.pl

Szymon Maciołek – edukacja dla bezpieczeństwa
email: Maciolek.Szymon@scdidn.siedlce.pl

Małgorzata Połeć – języka polski
email: Polec.Malgorzata@scdidn.siedlce.pl

Dariusz Różański – muzyka
email: Rozanski.Dariusz@scdidn.siedlce.pl

Dorota Saj – matematyka
email: Saj.Dorota@scdidn.siedlce.pl

Agnieszka Sempruch – przyroda/biologia
email: Sempruch.Agnieszka@scdidn.siedlce.pl

Monika Szustkowska – kształcenie specjalne
email: Szustkowska.Monika@scdidn.siedlce.pl

Małgorzata Szymaniuk-Kruk – język niemiecki
email: Szymaniuk-Kruk.Malgorzata@scdidn.siedlce.pl

Danuta Tatarczak – biblioteka szkolna
email: Tatarczak.Danuta@scdidn.siedlce.pl

Anita Woźnica – historia/WOS
email: Woznica.Anita@scdidn.siedlce.pl